O Mnie

Nazywam się Piotr Budek jestem szczecińskim radcą prawnym i mediatorem.

Prowadzę indywidualna kancelarię radcy prawnego od 2013 roku. Ponadto jestem mediatorem w Ośrodku Mediacji przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Szczecinie oraz stałym mediatorem sądowym wpisanym na listę prowadzoną przez Prezesa Sądu Okręgowego w Szczecinie.

Jestem absolwentem Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Szczecińskiego. Aplikację radcowską odbyłem przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Szczecinie. Ponadto ukończyłem studia podyplomowe Zdrowie publiczne – marketing i zarządzanie w ochronie zdrowia oraz Prawo medyczne na Pomorskim Uniwersytecie Medycznym w Szczecinie.

Na co dzień charakteryzuję się dużą dyscypliną w pracy, wytrwałością i sumiennością w wykonywaniu obowiązków zawodowych. Do każdej sprawy podchodzę indywidualnie i z pełnym zaangażowaniem.

Posiadam bogate doświadczenie w reprezentowaniu zarówno klientów indywidualnych jak i przedsiębiorców. Prowadziłem sprawy z szeroko pojętego prawa cywilnego, gospodarczego, administracyjnego, prawa rodzinnego, prawa pracy, prawa medycznego oraz windykacji należności. Z doświadczenia wiem, że alternatywną skuteczną metodą rozwiązywania sporów rodzinnych, cywilnych czy pracowniczych jest mediacja. Dzięki mediacji można szybciej dojść do porozumienia.